«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ամսի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-12:00 Հայանիստ գյուղ մասնակի,
11:00-13:00 Մասիս քաղաք՝ Բաբաջանյան, Հանրապետության, Երևանյան, Ազատամարտիկների և թիվ 3-10 փողոցներ մասնակի, թիվ 6, 7, 9 նրբանցքներ մասնակի, Սայաթ-Նովա գյուղ մասնակի, 11։30-13։00 Դիմիտրով, Մասիս, Բաղրամյան, Բուրաստան, Ազատավան, Բերքանուշ, Դալար, Մրգավան գյուղեր մասնակի, 11։00-14։00 Արարատ քաղաք՝ Չարենցի, Իսահակյան, Սպանդարյան, Խանջյան, Սերոբ Աղբյուրի, Շահումյան փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:30-16:00 Արաքսավան և Հովտաշեն գյուղեր, Մխչյան և Մրգավետ գյուղեր մասնակի 13։30-16։00 Վերին Դվին գյուղ մասնակի, 14։30-16։30 Երասխ գյուղ մասնակի,
Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաև այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել 1-80 և 0 8000 0 180 շուրջօրյա գործող հեռախոսահամարներով: «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը հորդորում է հետևել էլեկտրաանվտանգության կանոններին: